Uitslagen 43e TLE Toernooi 2018
klik hier voor enkele foto's
Poule A			
1)	Hans Cox				Geenhoven
2)	Petro van den Bos		de Wiekslag
3)	Theo Tuit				Geenhoven
			
Poule B			
1)	Henk Eisema 			Flash
2)	Patrick Noten			Wetac
3)	Ali Caliskan			Flash
			
Poule C			
1)	Leo v.d. Wildenberg		Geenhoven
2)	Kees Schalk			Flash
3)	Roger Jansen			Flash
			
Poule D			
1)	Michael Keijzer		Wetac
2)	Jack Schalkwijk		Flash
3)	Edwin Fredicks		Kinawo
Poule E			
1)	Brigitte Baptiste 		Flash
2)	Jan Wijlaars			Flash
3)	Rob van den Hurk		Veldhoven
			
Poule F			
1)	Henk Huynen			Valkenswaard
2)	Erik Rohof			Valkenswaard
3)	Ron Wilbers			Kinawo
Sport Europe bedankt voor het ter beschikking stellen van de kadobonnen.
Uitslagen 42e TLE Toernooi 2017
Poule A			
1)	Petro van den Bos		de Wiekslag
2)	Nick Mooij			Wetac
3)	Robert Winters			Wetac
			
Poule B			
1)	Bart Bolwijn 			Best
2)	Peter Kim				Veldhoven
3)	James Geraerts		de Kuub
			
Poule C			
1)	Rajan van Aar			Kinawo
2)	Eric Langenhuijsen		Kinawo
3)	Felix Berntsen			Renata
			
Poule D			
1)	Jordi Snellen			Kinawo
2)	Michael Keijzer		Wetac
3)	John Smaling			Wetac
Poule E			
1)	Sandra van Ampting 	Wetac
2)	Arthur Brans			Helmond '57
3)	Jan Wijlaars			Flash
			
Poule F			
1)	Henk Huynen			Valkenswaard
2)	Rob Huesken			Kinawo
3)	Hans van Stippent		Kinawo
Uitslagen 41e TLE Toernooi 2016
Poule A			
1)	Marcel van Bree		Valkenswaard
2)	Hans Cox				Geenhoven
3)	Hein Rutjes			Flash
			
Poule B			
1)	Peter Kim 			Veldhoven
2)	Ingrid van Oijen		Valkenswaard
3)	Rene van Dongen		de Wert Accountants
			
Poule C			
1)	Rajan van Aar			Kinawo
2)	Jos Wouters			Renata
3)	Jordi Snellen			Kinawo
			
Poule D			
1)	Jack Schalkwijk		Flash
2)	Hans Kooij			Kinawo
3)	Eric Langenhuysen		Kinawo
Poule E			
1)	Henk v.d. Tillaart 		Flash
2)	Rob v.d. Hurk			Veldhoven
3)	Vladislav Dyachenko	HTC
			
Poule F			
1)	Arthur Brans			Helmond '57
2)	Jos van Horrik			Geenhoven
3)	Rob Huesken			Kinawo
			
Poule G			
1)	Hans van Stippent		Kinawo
2)	Vera Rouppe v.d. Voort	Kinawo
3)	Paul v.d. Meulen		Valkenswaard
Uitslagen 40e TLE Toernooi 2015
Poule A			
1)	Hans Cox				Geenhoven
2)	Peter Kim				MCS-TTV Veldhoven
3)	Andrei Terechko		High Tech Campus
			
Poule B			
1)	James Geraerts		Renata
2)	Bart Bolwijn			Best
3)	Rene van Dongen		de Wert Accountants
			
Poule C			
1)	Henk v.d. Tillaart		Flash
2)	Eric Langenhuysen		Kinawo
3)	Jack Schalkwijk		Flash
			
Poule D			
1)	Geert-Jan van Dongen	Renata
2)	Vladislav Dyachenko	High Tech Campus
3)	Rob v.d. Hurk			MCS-TTV Veldhoven
 
Uitslagen 39e TLE Toernooi 2014
Poule A			
1)	Nick Mooy			Wetac
2)	Hans Vrancken		de Wiekslag
3)	Marc v.d. Boom		Wetac
			
Poule B			
1)	Ruben Rajagopalan		High Tech Campus
2)	John Smaling			Wetac
3)	Kevin v.d. Elst			Artisan Valkenswaard
			
Poule C			
1)	Michael Keijzer		Wetac
2)	Jack Schalkwijk		Flash
3)	Wim Kurvers			Flash
			
Poule D			
1)	Henk v.d. Tillaart		Flash
2)	Rob Lathouwers		S&O TNT
3)	Rob v.d. Hurk			MCS-TTV Veldhoven
			
Poule E			
1)	Pieter Coolen			Stiphout
2)	Rob Huesken			Kinawo
3)	Vera Rouppe v.d. Voort	Kinawo
Uitslagen 38e TLE Toernooi 2013
Poule A			
1)	Tuur van Gestel		de Wert
2)	Nick Mooij			Wetac
3)	Hans Vrancken		de Wiekslag
4)	Dook Harks			de Wiekslag
5)	Robert Winters			Wetac
6)	Hans Smulders		Ecva
7)	Mike van Gestel		de Wert
8)	Ruud Beekers			de Wiekslag
			
Poule B			
1)	Willem Peters			Flash
2)	Simon de Roy v. Zuidewijn	S&O TNT
3)	John Smaling			Wetac
			
Poule C			
1)	Peter Kim				MCS-TTVV
2)	Jos Wouters			Renata
3)	Bart Bolwijn			Best
			
Poule D			
1)	Stafan Cavens			Best
2)	Rob Lathouwers		S&O TNT
3)	Wim Kurvers			Flash
4)	Willem Sanders		Kinawo
5)	Willeke Meulensteen	Renata
6)	Kokky Kwok			Het Snelle Batje
7)	Peter van Spreuwel		Het Snelle Batje
			
Poule E			
1)	Michel Grijseels		Valkenswaard
2)	Rob Huesken			Kinawo
3)	Pieter Coolen			Stiphout
4)	Annie de Roy van Zuidewijn	S&O TNT
5)	Vera Rouppe v.d. Voort	Kinawo
6)	Bob Loesberg			Geenhoven
7)	Anneke Bons			Nuenen
8)	Hans van Stippent		Kinawo

 


Uitslagen 37e TLE-toernooi 2012

Na een mag ik zeggen zeer geslaagd toernooi hieronder (na 222 wedstrijden) de uiteindelijke uitslag:

Klasse 1      
1) Toine Verhoeven de Wiekslag
2) Tuur van Gestel ANB
3) Hans Smulders Ecva
     
Klasse 2      
1) Walter Brocheler Flash
2) John Smaling  Wetac
3) Michael Keijzer Wetac
     
Klasse 3      
1) Willem Peters Flash
2) Johan Meijer S&O TNT
3) Frans Hendrikx Kinawo
     
Klasse 4      
1) Ruben Rajagopalan HTC
2) Marc Maas Best
3) Ekaterina Luzina HTC
     
Klasse 5      
1) Stefan Cavens Best
2) Willeke Meulensteen Renata
3) Annie de Roy van Zuidewijn S&O TNT
     
Klasse 6      
1) Michel Grijseels Valkenswaard
2) Hans van Stippent Kinawo
3) Pieter Coolen Stiphout

Sport Europe nog bedankt voor het ter beschikking stellen van de wedstrijdballen en kadobonnen.